Първи сайт
Добре дошли, Гост
Моля идентифицирайте се или се регистрирайте.    Забравена парола?
meta думите title
(1 разглежда/т) 1 Гости
Проблеми и решения
Отиди най-отдолу
Тема: meta думите title
Giuly
Fresh Boarder
graphgraph
Изключен Click here to see the profile of this user
Пол: Жена  в процес на обновяване Дата на раждане: 04/11
meta думите title 10 Години, 4 Месеци Карма: 0
Когато дизайнера е правил сайта ми е записал в title името на фирмата ми вместо едно заглавие свързано с продуктите които продавам. Как да го корегирам и от къде. Пробвах в адм.панел/home/file manager/но не успях да открия от къде се сменя. Не открих и в FTP accounts.Какво да направя?
Още един въпрос свързан с title. Когато пиша страниците в текстовият редактор нанасям заглавието на страницата, зададено с тагове <title> и </title>,но когато копирам и пренасям в прозореца на сайта цялата тази част с тагове <head> и </head> изчезва.Разбирам,че тя не се извежда на екрана,но не се вижда и в прозореца ми.Къде бъркам, помагайте, моля ви.

Записано в лога Записано в лога
  Само регистрирани потребители могат да публикуват нови мнения.
Giuly
Fresh Boarder
graphgraph
Изключен Click here to see the profile of this user
Пол: Жена  в процес на обновяване Дата на раждане: 04/11
Отг:meta думите title 10 Години, 4 Месеци Карма: 0
Успях да корегирам текста в title,найстина се оказа елементарно действие.Въпросите ми обаче продължават: тъй като сайта е преведен на три езика а дизайнера е активирал само папката на английски, кажете ми как да активирам и останалите папки.
Появи се и още един проблем когато смених кодировката на сайта от Windows 1521 с UTF-8,страниците на кирилица не приеха този код и се наложи да си възвърна 1521.Каква е причината?

Записано в лога Записано в лога
  Само регистрирани потребители могат да публикуват нови мнения.
Отиди най-отгоре